Akce Ford Focus

Verze kombi bez příplatku, již za 439 900 Kč


--------------------------------------------

Akce Ford Mondeo

Cena od 788 900 Kč

tepelná technika, teplovodní kotle na tuhá paliva

 

Všechny naše vyráběné
kotle splňují
emisní normu 5

O společnosti

Firma Atoma Autocentrum byla založena v roce 1991 jako rodinná firma. Jako první dealerství FORD v Brně a třetí v české republice.

 

Začátkem roku 1997 byl zahájen provoz Autocentrum Atoma na ulici Sladkovského 13/15 v Brně - Králově Poli, ve kterém firma Atoma Autocentrum s.r.o. poskytuje veškeré služby, které jsou pro provoz vozidel nezbytné.

Nabízíme záruční a pozáruční servis, karosářské a lakýrnické práce a prodej originálních náhradních dílů značky Ford. Naš tým techniků a mechaniků je profesionálně systematicky školen firmou FORD.

Pokud máte zájem o osobní či užitkový vůz, servis či náhradní díly Ford, neváhejte a přijďte se přesvědčit o našich profesionálních službách.  Naším cílem je Vaše spokojenost - těšíme se na Vás.


 

Jedná se zejména o:

  • Prodej nových automobilů FORD i na leasing nebo úvěr, která po předvedení zákazníkům předáme již přihlášená k okamžitému používání.
  • Servis vozidel FORD, který provádíme v plně vybavených a zařízených dílnách. Mechanická dílna je vybavena 10 ti moderními zvedáky, speciálními přípravky a speciálním nářadím dodaných přímo firmou Ford. Vlastníme rovněž diagnostická zařízení pro kontrolu funkce a seřízení motoru - originální pro vozy FORD.
  • Klempířská dílna je vybavena speciálními zvedáky, rovnací stolicí s komplexním měřením všech bodů karoserie, celou řadou přípravků a zařízení pro karosářské opravy k dosažení co nejvyšší úrovně kvality.
  • V návaznosti na  provedení karosářské opravy se provádí lakování automobilů vstřikováním boxu za použití laků PPG, které si naše firma sama na míchacím zařízení namíchá dle požadovaného odstínu.
  • Pro zajištění co nejlepší funkce oddělení firmy je vytvořen sklad originálních dílů FORD, příslušenství, autodoplňků a autokosmetiky.
  • V případě nouze nebo havárie zajistíme odtažení havarovaného vozidla do servisu a za tím účelem je vytvořeno spojení HOT LINE.
  • Pro umocnění naší snahy o seriozní přístup k zákazníkům je vybudován přímý příjem vozidel do opravy, na kterém je bezplatně vozidlo prohlédnuto za účasti zákazníka a všechny zjištěné závady ihned prokonzultovány s přijímacím technikem.
  • Samozřejmostí je kontrola, příprava, provedení emisní zkoušky a zajištění prohlídky v STK včetně zajištění všech administrativních úkonů bez nutné účasti zákazníka.